MTÜ PÄRNU VABAKOOLI SELTS

Noorte Väljak 2, 80032, Pärnu, Pärnumaa, Eesti
Registrikood: 80002384
SEB a/a IBAN
EE881010220091755011

 

info@vabaajakeskus.ee | +372 5822 9202

 

    Annely Reile

    juhataja / Noorte Tugila koordinaator

    annely@vabaajakeskus.ee | +372 5551 4080

      Margit Vellend

      Audru Noortekeskuse noorsootöötaja

      margit@vabaajakeskus.ee | +372 5695 9860

        Jaana Kokk

        Noorte Tugila noorsootöötaja

        tugila@vabaajakeskus.ee | +372 5688 0188

          Adelina Danilenko

          noorsootöötaja

          adelina@vabaajakeskus.ee

            Triin Mäger

            noorsootöötaja / Noorte Tugila noorsootöötaja

            triin@vabaajakeskus.ee

              Merlyn Jürgenson

              noorsootöötaja

              merlyn@vabaajakeskus.ee

                Raivo Rohtoja

                mees majas

                  Alain Pals

                  trummiõpetaja

                  alainpals.est@gmail.com | +372 5626 0999

                    Maritta Talv

                    raamatupidaja

                    rp@vabakool.ee | +372 5699 5185

                      Kristjan Kunglamäe

                      vabatahtlik

                        Tiina Toots

                        vabatahtlik

                          Andero Randoja

                          vabatahtlik

                           

                          Kirjuta meile