MTÜ PÄRNU NOORTE VABAAJAKESKUS

Noorte Väljak 2, 80032, Pärnu, Pärnumaa, Eesti
Registrikood: 80281800
SEB a/a IBAN
EE631010220212725228

info@vabaajakeskus.ee | +372 5822 9202

    Annely Reile

    juhataja / Noorte Tugila koordinaator

    annely@vabaajakeskus.ee | +372 5551 4080

      Margit Vellend

      Audru Noortekeskuse noorsootöötaja

      margit@vabaajakeskus.ee | +372 5695 9860

        Jaana Kokk

        Noorte Tugila noorsootöötaja Pärnu linn

        tugila@vabaajakeskus.ee | +372 5688 0188

          Adelina Danilenko

          noorsootöötaja

          adelina@vabaajakeskus.ee

            Triin Mäger

            noorsootöötaja / Noorte Tugila noorsootöötaja Pärnu linn

            triin@vabaajakeskus.ee

              Merlyn Jürgenson

              noorsootöötaja

              merlyn@vabaajakeskus.ee

                Helena Randlaht

                Audru noortekeskuse tegevusjuhendaja / Noorte Tugila noorsootöötaja Sauga ja Pärnu linn

                helena@vabaajakeskus.ee

                Kirjuta meile