SPORTIMINE

Pärnu Noorte Vabaajakeskuses on 240m2 suurune spordisaal, mida saab rentida erinevate treeningtundide läbi viimiseks. Samuti on spordisaalis võimalik korraldada sünnipäevi, pidada laata või ööbida suurema seltskonnaga. Olemas on eraldi riietusruumid meestele ja naistele koos pesemisvõimalusega.

Lisaks spordisaalile on Pärnu Noorte Vabaajakeskuses jõusaal, mis on sisustatud Shalom abikeskuse abil erinevate treeningpinkidega. Paneme südamele, et jõusaali kasutamine on iga ühe enda vastutusel ja selle kasutamine ei ole soovitatav alla 14. aastastele noortele.

Kõik spordi- ja jõusaali kasutajad peavad kinni pidama Pärnu Noorte Vabaajakeskuse kodukorrast ja spordisaali kasutamise kodukorrast!

Laupäeviti ja pühapäeviti on noortel võimalik spordisaali ettebroneerimisel tasuta kasutada. Maksimaalne ettebroneerimise aeg on 2 nädalat enne soovitud treeningaega. Nädala sees, kui spordisaalis trenni ei toimu, on võimalus kokkuleppel noorsootöötajaga seda jooksvalt kasutada.

PROOVIRUUMID

Pärnu Noorte Vabaajakeskuses on kaks kaasaegse tehnikaga prooviruumi, mis on mõeldud noortebändidele harjutamiseks.

Prooviruume võivad kasutada kõik Pärnu Noorte Vabaajakeskuse liikmed, kellel on õigeaegselt tasutud liikmemaks. Liikmeks saamiseks tuleb esitada liikmeavaldus, millel leiab dokumentide alt.

Kõik liikmed peavad kinni pidama Pärnu Noorte Vabaajakeskuse kodukorrast!

 

 

Prooviruumides on olemas kõik vajalik funktsionaalseks 4-5 liikmeliseks muusikakollektiiviks. Samuti on olemas ka helisalvestusstuudio, mis on varustatud uusima helisalvestus tehnikaga. Samuti oskavad meie noorsootöötajad teid salvestamisel aidata.

Broneerida vähemalt 3 päeva enne proovi!

 

KOOSOLEKUTERUUM

Pärnu Noorte Vabaajakeskuses on korralik koosolekuteruum, mis on mõeldud noorte koosolekute, olengute, koolituste ja loengute pidamiseks. Samuti saab kasutada ruumi filmiõhtuteks ja väikesemateks sündmusteks (klassiõhtud, sünnipäevad vms). Ka ei ole ruumis keelatud niisama olelemine, õppimine või sõpradega lauamängude mängimine. Kontsertide ajal on ruum esinejate backstage.

Koosolekuruumis paiknevad kodukinosüsteem, valge tahvel, pabertahvel, videoprojektor, suur ekraan, WiFi. Ruumi pindala on 54m2 ja mahutab umbes 40 inimest.

Väiksemate koosolekute või grupitöö jaoks on võimalik koosolekuruumi asemel kasutada lavaruumi, mis mahutab kuni 8 inimest. Võimalus tellida toitlustus.

 

RUUMIDE KASUTAMISE HINNAKIRJA LEIAD SIIT

 

RUUMIDE BRONEERIMISEKS VÕI PERSONAALSE PAKKUMISE KÜSIMISEKS

HELISTA +372 5822 9202

VÕI KIRJUTA MEILE