☀️ SUVELAAGRID ☀️

See suvigi ei erine eelmistest, sest taas toimuvad meie imelised suvelaagrid! Neid suisa neli erinevat terve augusti jooksul. Kolm esimesest on linnalaagrid, mis tähendab, et tegevus toimub päevasel ajal ja ööbimine on oma kodus. Viimane, lõpulaager, on aga ööbimisega!

Laagrid on mõeldud vanusegrupile 7-26 aastat, kuid seikluslaagri tegevuste raskusastme puhul tõuseb osalejate vanuse alampiir 10. aastale. Suhtlus toimub laagris eesti, inglise ja vene keeles.

Ühes laagris saab osaleda 20 noort ja osalustasu on 10 eurot, lõpulaagris 15 eurot.

Registreeri SIIN.

Loovuslaager 3-6 august
Laager sisaldab tantsulisi, kunstilisi, musikaalseid ja muid loovaid tegevusi. Nelja päeva jooksul toimuvad mitmed töötoad, nii kunstilises toidu valmistamisest kehamaalinguteni välja. Suureneb noorte loov mõtlemine, eneseväljendus, koostööoskus ja teadmised inspiratsioonist.

Seikluslaager 10-13 august
Laager sisaldab palju tegevusi vabas õhus, orienteerumis- ja meeskonnamänge ning väljasõitu. Osad tegevused on peamiselt koostööoskuse ja loogilise mõtlemise arendamiseks, mõned hoopis täiendavad noorte pagasit looduses hakkamasaamise teemal ja seeläbi suureneb näiteks probleemide lahendamise oskus.

Spordilaager 16-19 august
Laager keskendub spordi ja tervise teemadele. Avaneb võimalus tutvuda eri spordialadega ja sportimisvõimalustega Pärnus, arendada oma meeskonna- ja koostööoskust. Ei puudu ka noorteinfo töötuba liikumise ja tervise teemal.

Lõpulaager 24-26 august
Lõpulaager on kokkuvõtlik meelelahutuslik laager. Mängitakse lõbusaid mänge, ei puudu ka filmiõhtu ja ööjutud. Lauldakse karaoket ja toimub suur suvedisko, kus noored saavad ise olla diskoriteks.