AVATUD NOORTEKESKUS

Pärnu Noorte Vabaajakeskus

MEIST

Pärnu Noorte Vabaajakeskuses on mitmeid võimalusi nii tegevuste kui ruumide mõttes – spordisaal koos jõusaaliga, bändiruumid ja stuudio, koosolekuteruum ning kohvik ja lavasaal.

Kui spordisaali ja bändiruume kasutatakse kindlate tegevuste läbiviimiseks ja koosolekuteruumi koolituste, koosolekute ja privaatsemate istumiste tarbeks, siis kohviku ja lavasaali osa on igapäevaselt kõikidele noortele vabalt kasutada. 

Keskuses leidub vabalt aega veetvatele noortele hulganisti tegevust suurte ja väikeste lauamängude näol alustades kaardimängust lõpetades piljardiga. Suurelt ekraanilt on võimalik mängida erinevaid X-box mänge. Saali on üles seatud ka mitu lauaarvutit ja õhus levib vabalt ka WiFi. 

Kohviku osas on suur galeriisein, kus eksponeeritakse erinevaid noorte näituseid ja konkursstöid. Kuigi saali ühte osa kutsutakse kohvikuks, on see sellisel kujul avatud vaid kontsertidel, kuid muul ajal saavad noored endale teed keeta ja kaasa võetud toite soojendada meie köögis. 

 

Lisaks igapäevastele tegevustele korraldatakse keskuses ka kontserte ja koolitusi. Eriti aktiivselt on sisustatud Vabaajakeskuse poolt koolivaheajad, mil keskus avatakse tavapärasest varem ja mõne tegevuse puhul toimetatakse kuni hommikuni. Suviti on traditsiooniks korraldada linnalaagreid, mis on mõeldud nii eesti keelt kui ka vene keelt kõnelevaele noortele.

Pärnu Noorte Vabaajakeskus loodi Pärnu Linnavalitsuse ettepanekul 2008. aasta suvel.

LAHTIOLEKUAJAD

 

Esmaspäevast reedeni

kell 12.00-19.00

Laupäeval

kell 12.00-17.00

KONTAKT

info@vabaajakeskus.ee

+372 5822 9202

 

 

noorsootöötajate kontaktid on leitavad kontaktide lehelt.

 

Noorte väljak 2, Pärnu linn 80032

TUTVU VÕIMALUSTEGA

SOTSIAALMEEDIA