VÕIMALUSED

Praktikale või töövarjuks

KOGUKONNAPRAKTIKA

Kogukonnapraktika on kogemusõpe, mille käigus õpilased lähevad vabaühendusse lühipraktikale.

Õpilane saab praktilise õppekogemuse, kool saab sisukama ja sisulisema õppekava ja vabaühendus saab tuttavaks kohalike noorte ja tulevaste tegijatega.


Loe lisa kogukonnapraktika kodulehelt. Kogukonnapraktikale tulemiseks kirjuta läbi nende kodulehe või võta otse meiega ühendust meili teel info@vabaajakeskus.ee.

TÄNAVALE KOOS MONOGA

Mobiilset noorsootööd ei ole lihtne ette kujutada. Ometi me teame, et sellel on suur mõju. Seetõttu on võimalik huvilistel minna koos meie mobiilsete noorsootöötajatega tänavale. Seda on teinud nii teised mobiilse noorsootöö praktiseerijad kui ka linnavalitsuse ametnikud. 

 

Pärnu MoNo mobiilsete noorsootöötajatega tänavale minemiseks palun täida motivatsiooni kiri ning saada see aadressil mono@vabaajakeskus.ee. Meeskond tutvub motivatsioonikirjaga ning võtab sinuga taas ühendust, et kokku leppida täpsemad detailid.

Enne tänavale minemist tutvu kindlasti Pärnu MoNo ohutusjuhendi ja kiirjuhendiga tänavatööks, mille sa leiad Pärnu MoNo menüüst siit.

PRAKTIKA

Meie juures on käidud praktikal nii noorsootöö kui sotsiaaltöö tudengid. Meie noorsootöötajate südameasi on toetada uute noorsootöötajate arengut, mistõttu võid kindel olla, et õpimomendid on tagatud. 

 

Juhul, kui soovid tulla praktikale, kirjuta oma motivatsioonist ja praktika detailidest info@vabaajakeskus.ee.

Praktikale või töövarjuks tulemiseks võta otse ühendust soovitud osakonna või noorsootöötajaga.