Suvelaagrid tulevad taas!

AVALDATUD

Sel suvel toimub neli laagrit- loovuslaager, spordilaager, kultuurilaager ning ööbimisega seikluslaager. 
Igasse laagrisse jagub kohti kokku 35 noorele.
Osalustasu on 65 eurot.

Pärnu Noorte Vabaajakeskuse suvelaagritesse saab ennast registreerida SIIN! 

25.juuni- 28.juuni Loovuslaager, vanusele 7-26

Loovuslaager on suunatud loomingulisele eneseväljendusele ja inspiratsioonile. Seda kõike saavad noored kogeda läbi niidimaali ja tantsuteemalises töötoas. Külastame Kunstimuuseumi, Audru õuemuuseumi ning läheme Raune fotojahti tegema. Toimub ka kõikide noorte oodatud blayback.

 

KOHAD ON TÄIS! 02 juuli – 05.juuli  Spordilaager, vanusele 7-26
Sprdilaager annab võimaluse tegelera erinevate sportlike tegevustega nagu akrobaatika, jalgpall, orjenteerumine ja  sulgpall. Rulameister Valev Koitla tutvustab rulatamise põhimõtteid ja räägib põhilistest ohutusreeglitest, mida tuleks rulatades jälgida. Läheme üheskoos randa.

 

09. juuli- 12.juuli Kultuurilaager, vanusele 7-26

Kultuurilaageri raames külastame Pärnu Keskraamatukogu, Endla Teater, C.R Jakobsoni Talumuuseumit. Teeme ekskursiooni Pärnu Vanalinnas koos punase torni ringpanoraamkino külastusega. Harivat ja Inspireerivat töötuba viib läbi Errit Kuldkepp, kes räägib ” Miniu, Sinu, Meie kultuuri elamise kunstist”, Mark Soosaar tuleb rääkima filmikunstist ja Ülle Niilisk räägib toidu kultuurist ja tervislikust koolinoorte toitumisest.

 

16. juuli-18.juuli Seikluslaager (ÖÖBIMISEGA), vanusele alates 12+

Seikluslaager toimub sel aastal 3 päevasena ning koos ööbimisega. Planeeritud tegevused toimuvad koostöös Kaitseliiduga. Eesmärgiks on arendada noortes iseseisvaid oskuseid, mis aitavad ellujäämisoskuseid vajavates olukordades toime tulla. Laager toimub Häädemeeste vallas, Tahku Tares, kus on hea võimalus noortel ööbida telkides ja olla loodusele lähemal.

 
 

P.S! Laagri kinnituskirju (koos lapsevanema loa, ajakava ja arvega) hakkatakse väljastama lapsevanematele juuni alguses.

 

Lisainfo:

adelina@vabaajakeskus.ee

telefon 5687 6128