Suvelaagrid

AVALDATUD

Suvelaagritesse registreerumine käib täie hooga! Kui sa pole veel ennast registreerinud, siis on veel mõned kohad 😍 Suvelaagreid viivad läbi Pärnu ja Audru noortekeskuse noorsootöötajad ning samaaegselt on noortekeskused suletud.

Registreeri SIIN

Esimesed kolm laagrit toimuvad linnalaagritena – tegevus toimub päevasel ajal ja õhtuks saab noor koju tagasi. Lõpulaager toimub aga ööbimisega noortekeskuses. Igas laagris on 20 kohta ning eraldi 5 kohta Ukraina noortele. Laagris osalemine maksab 35€, selle sees on toitlustus (lõunasöök ja õhtuoode, lõpulaagris ka hommiku- ja õhtusöögid) ning erinevad põnevad tegevused. Ühtlasi toetab laagrite korraldamist Pärnu linn.

Täpsed laagrikavad saadame registreerunutele, kuid allpool on välja toodud laagrite kirjeldused:

NUTI- JA MÄNGULAAGER

Esimene laager sisaldab endas, nagu nimigi reedab, ohtralt mängimist – lauamänge, mängude meisterdamist, nuti- ja robootikategevusi ning mõningaid külastusi väljaspool noortekeskust.

SEIKLUS- JA MATKALAAGER

Antud laagris osalemiseks on oluline valmisolek õues tegutsemiseks – ees ootavad orienteerumine, ellujäämiskoolitus ning muud toredad seiklusrohked tegevused.

SPORDI- JA LOOVUSLAAGER

Käed on ühendanud kaks legendaarset laagrit – see tähendab, et kavasse jagub nii sportlikke tegevusi ja mänge, kui ka kunsti, teatrit ja esinemist.

LÕPULAAGER

Tähistame laagrite lõppu ning saadame noortekeskuse suvepuhkusele. Tegevuste seas on nii liikuvaid, mängulisi kui kunstilisi tegevusi. Ei puudu ka mõnus õhtune programm!